سخن شهردار

بارالها توفیقی عطا فرما که غیر از طریق تو قدم برنداریم و جز رضای تو طلب نکنیم، انجام خدمت نعمتی است عظیم که بدون توفیق و خواست الهی مقدور نگردد و موفقیت در انجام کار، مگر در سایه همکاری و همدلی همه شهروندان معزز و همکاران گرامی میسر نباشد ....ادامه

🔰 یکشنبه در اولین روز محرم ۱۴۰۳ در سوگ ماتم شهادت امام حسین(ع)و یارانش در دشت کربلا، با حضور کارکنان شهرداری کلاله مراسم نوحه خوانی و سینه زنی در محل نمازخانه شهرداری برگزار گردید.

 صبح پنجشنبه 14 تیرماه، نشستی با موضوع روشنگری و بصیرت افزایی و مشارکت حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخاب فرد اصلح، با سخنرانی حجت السلام والمسلمین میرزایی با حضور علیرضا کریمکشته رئیس شورای اسلامی شهر و مهندس خادمی سرپرست شهرداری کلاله در جمع کارکنان اداری و خدماتی شهرداری برگزار گردید.

۱۴ تیرماه که به روز شهرداری ها و دهیاری ها نامگذاری شده در حقیقت فرصتی ارزشمند برای تجلیل از کوشش های خالصانه و تلاشهای بی منت و شبانه روزی شهرداری ها، دهیاری ها و شوراهای اسلامی و تمامی دست اندرکاران مدیریت شهری و روستائی است که همت والای خویش را معطوف به آبادانی می دانند و رضایت خالق را در رضایت خلق او جستجو می کنند.
اینجانبان ضمن تبریک صمیمانه فرا رسیدن این مناسبت ارزشمند به همه کارکنان خدوم شهرداری ها و دهیاری ها و تمامی دست اندرکاران عرصه خطیر مدیریت شهری و روستائی استان، بخصوص کارکنان شهرداری کلاله، صحت ، سلامت و توفیق روز افزون تان را در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی امام‌ راحل عظیم الشان(ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
 اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری کلاله


 رهبر معظم انقلاب: دشمن همه تلاشش این است که مردم ایران با حداقل آرا در انتخابات شرکت کنند. انتخابات برای ما یک مبارزه سیاسی است. بنابراین ما باید با تمام توانمان در صحنه انتخابات شرکت کنیم.
 جمعه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ ؛ دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

هر انتخاباتی برای ملت ما سرشار از رحمت است و فضای عمومی کشور را تغییر داده و معطر می‌کند و موجبات پیشرفت آبادانی کشور عزیزمان را مهیا می سازد.
اینک ما اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری کلاله نیز بعنوان جزء کوچکی از خادمین مردم انقلابی و همیشه در صحنه، از تمام هموطنان گرامی به ویژه شهروندان عزیز و ولایی کلاله دعوت می‌ نمائیم که همچون گذشته با حضور پر شور در پای صندوق های أخذ رای ، آینده روشنی برای کشور عزیزمان ایران همیشه سرفراز رقم زده و با انتخاب اصلح خویش همانند رئیس جمهور شهیدمان سید ابراهیم رئیسی، فردی دلسوز و خدمتگزار به ملت را انتخاب نمایند.
 اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری کلاله

 

شنبه 26 خرداد، جلسه مدیریت بحران شهرداری کلاله با حضور سرپرست و مسئولین واحد های مرتبط با مدیریت بحران تشکیل گردید.
حسن خادمی سرپرست شهرداری کلاله با اشاره به فرا رسیدن فصول گرم سال و ایام برداشت محصولات کشاورزی و در پی آن بروز حوادث احتمالی از جمله آتش سوزی مزارع کشاورزی و همچنین بارش های رگباری و وقوع سیلاب در این ایام، در خصوص آمادگی بیش از پیش واحد های مرتبط با مدیریت بحران شهرداری تاکید نمود.

🔻شهرداری کلاله درنظر دارد مدیریت وبهره برداری مجموعه بازار هفتگی را به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط و دارای صلاحیت واگذار نماید.
🔸علاقه مندان می توانند جهت دریافت اسناد مزایده از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۳/۲۲ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۴/۴ به آدرس سامانه ستاد به آدرس setadiran.ir مراجعه نمایند.
🔻ضمنا پیشنهادات می بایست حداکثر تا ساعت 14 روز سه شنبه مورخ۱۴۰۳/۴/۱۹ در سامانه ستاد بارگذاری شود و سپرده های شرکت در مزایده به دبیرخانه شهرداری تسلیم گردد.
🔹کلیه پیشنهادات واصله درساعت 12روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۴/۲۰ با حضور کلیه اعضای کمیسیون معاملات شهرداری باز و قرائت و تصمیم گیری خواهد شد .

در پی انتصاب آقای موحد بعنوان رئیس جدید بنیاد شهید شهرستان،اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در این اداره و دیدار با ایشان، انتصاب بجای نامبرده را تبریک گفته و برای این مدیر شهرستانی آرزوی موفقیت در امور محوله و رسیدن به اهداف عالیه آن مجموعه نمودند.

جاذبه های گردشگری

برو بالا

Template Design:Dima Group