سخن شهردار

بارالها توفیقی عطا فرما که غیر از طریق تو قدم برنداریم و جز رضای تو طلب نکنیم، انجام خدمت نعمتی است عظیم که بدون توفیق و خواست الهی مقدور نگردد و موفقیت در انجام کار، مگر در سایه همکاری و همدلی همه شهروندان معزز و همکاران گرامی میسر نباشد ....ادامه

 

بارالها توفیقی عطا فرما که غیر از طریق تو قدم برنداریم و جز رضای تو طلب نکنیم، انجام خدمت نعمتی است عظیم که بدون توفیق و خواست الهی مقدور نگردد و موفقیت در انجام کار، مگر در سایه همکاری و همدلی همه شهروندان معزز و همکاران گرامی میسر نباشد. فرصتی پیش آمده تا به شهر و زادگاهم کلاله با قدمتی بیش از هفتاد سال انجام وظیفه نمایم.

شهروندان عزیز همانگونه که مستحضرید مدیریت شهری و به معنای خاص شهرداری به عنوان یکی از بزرگترین سازمانهای اجتماعی هنگامی می تواند از کارآیی و بهره وری بیشتری برخوردار باشد که اعتماد شهروندان را به عنوان سرمایه اجتماعی و معنوی کسب کند و از آن در مسیر اهداف سازمانی و توسعه شهری استفاده نماید.

مدیریت عامل اصلی و حیات بخش هر سازمان و نهادی است و مدیریت شهری در شهرها عهده دار موضوعات مرتبط با حیات شهری است و آن هنگام ایجاد شهری مناسب زندگی حال و آینده شهروندان، در واقع ایجاد شهر پایدار، ماموریت خطیر و الزام آور مدیریت شهری  محسوب می شود.

و این امر محقق نخواهد شد مگر آنکه نگاهی همه جانبه به شهرو شهروندان آن داشته  و به اتکای پتانسیل های موجود انسانی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... زیربنای توسعه پایدار شهری را فراهم آورد. امیدوارم در سایه توجهات الهی و حمایت مسئولین و همراهی و همدلی شما همشهریان نجیب،صبور و دلسوز گامهایی موثر و مفید در راستای شکوفایی و رشد توسعه شهر و ارائه خدمات مطلوب تر و ایجاد محیطی با امنیت بیشتر شهروندان عزیز را بردارم.

 

 شهردار کلاله 

 

 

جاذبه های گردشگری

برو بالا

Template Design:Dima Group